Громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку Дашівської громади на період до 2030 року

Дата: 01.11.2021 08:23

Шановні жителі Дашівської територіальної громадиі!

У рамках Програми U-LEAD з Європою в період з січня  по жовтень  2021 року Робочою групою Дашівської територіальної громади був напрацьований проект документу "Стратегія розвитку Дашівської  територіальної громади на період до 2030 року", який сьогодні виносяться на громадське обговорення/консультації.

Громадське обговорення триватиме з  01 до 17 листопада  2021 р.

Цей етап громадського обговорення є найважливішим етапом формування Стратегії, оскільки від кожного з мешканців буде залежати в якому напрямі ми будемо будувати спроможну громаду до 2030 року і куди будемо вкладати свої ресурси, державні кошти та кошти міжнародної технічної допомоги.

Після врахування Ваших пропозицій Стратегія буде доопрацьована і винесена на сесію селищної ради  для затвердження.

Ваші коментарі, зокрема пропозиції щодо завдань Стратегії, надсилайте до 17 листопада  2021 року на e-mail: dashivsilrada@meta.ua

Формуляр для подачі коментарів, зауважень і пропозицій є доступним на інтернет-сторінці громади та у Дашівській селищній раді. Зверніть, будь ласка, увагу на те, що розглядатимуться лише ідеї, подані на формулярі.

Місце прийому пропозицій на паперових носіях: 22740, вулиця Горького, 9 смт Дашів  та у старостатах громади.

Розпорядження про проведення громадського обговорення

Стратегія розвитку Дашівської громади на період до 2030 року

Формуляр для подачі коментарів