ОГОЛОШЕННЯ про проведення громадського обговорення кандидатури старости Слободищенського старостинського округу Дашівської селищної територіальної громади

Дата: 03.11.2021 09:53

09 листопада  2021 року о 10.00 год у Слободищенському Будинку культури буде проведено громадське обговорення у формі громадських слухань питання “Про проведення громадського обговорення кандидатури Коваленко Лариси Петрівни на посаду старости Слободищенського старостинського округу Дашівської  селищної ради”.
Громадське обговорення проводиться для жителів Слободищенського  старостинського округу Дашівської селищної територіальної громади - с. Слободище, с. Росоховата, с. Петро-Марківка  з обов’язковим дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” щодо карантинних обмежень.
Додаткову інформацію про проведення громадського обговорення можна отримати за телефоном: (04345) 3-25-50,  електронним листуванням dashivsilrada@meta.ua
Для реєстрації особам, які хочуть взяти участь у громадському обговоренні з правом голосу, необхідно пред’явити паспорт громадянина України або інший документ, передбачений для посвідчення особи та встановлення її місця проживання в Україні.
Запрошуємо жителів Слободищенського старостинського округу взяти участь у громадському обговорені кандидатури старости Коваленко Лариси Петрівни.