Дата: 09.11.2021 15:09

Відповідно до наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради від 05.10.2021 року №162-ОД іспит для кандидатур на заміщення вакантної посади директора Дашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбудеться 12 листопада 2021 року о 10.00 год.

Місце проведення: смт.Дашів, вул.Горького,9,Дашівська селищна рада (сесійна зала)

Список осіб, допущених до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Дашівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів Дашівської селищної ради (протокол конкурсної комісії №1 від 09.11.2021 року)

1.Резніченко Світлана Сергіївна, 29.09.1987 року народження, освіта – вища:

- спеціальність «Початкове навчання. Практична психологія», кваліфікація «Викладач педагогічних та психологічних дисциплін і методики початкового навчання ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, вчитель початкових класів, практичний психолог у закладах освіти»

-спеціальність «Публічне управління та адміністрування», кваліфікація «магістр з публічного управління та адміністрування».