Дата: 17.11.2021 09:46

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання виконавчого комітету Дашівської селищної ради №17 від 26 листопада 2021 року

1. Про внесення змін до фінансових планів підприємств  на 2021 рік затверджених рішенням виконавчого комітету № 84 від 7 серпня 2020 року.
  2. Про затвердження заходів щодо святкування в Дашівській селищній територіальній громаді  Дня Святого Миколая та Новорічно-різдвяних свят.
  3. Про подготовку й проведення на території Дашівської селищної територіальної громади Міжнародного дня людей з інвалідністю.
  4. Про встановлення порядку побачення батька з дитиною.
  5. Про затвердження висновку про доцільність/недоцільність позбавлення батька батьківських прав відносно малолітньої дочки.
  6. Про затвердження висновку про доцільність/недоцільність позбавлення батька батьківських прав відносно малолітнього сина.
  7. Про внесення змін до складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Дашівської селищної територіальної громади.
  8. Про   затвердження    проектно-кошторисної документації   по об’єкту «Нове  будівництво  водогону в с.Купчинці Гайсинського району Вінницької області».
  9. Про забезпечення належного утримання доріг Дашівської селищної територіальної громади громади у осінньо-зимовий період 2021-2022 років
  10.  Про надання дозволу на зрізування дерев.
  11.  Про  надання одноразової матеріальної  допомоги.
  12.  Про впорядкування адресного господарства  на території Дашівської селищної територіальної громади
  13. Різне.