Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, дорогі ветерани!

Дата: 06.12.2021 08:09

Сьогодні, у День Збройних Сил України, вітаю всіх, хто вибрав справою свого життя захист Батьківщини. За тридцять років Збройні Сили України пройшли складний шлях свого розвитку,  довели свою боєздатність,  набули безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах.
Щиро дякую всім військовослужбовцям, які служили та служать  в Збройних Силах України, захищають  нашу землю від ворогів в зоні АТО/ООС за відвагу, самопожертву та   героїзм, волонтерам - за людяність та безкорисливу працю. У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу Батьківщину. Вічна їм слава!
Бажаю всім військовослужбовцям, тим хто боронить незалежність та територіальну цілісність нашої держави, залишатися відданими патріотами, професіоналами військової справи, людьми честі і обов'язку. Бажаю вам та вашим родинам  міцного здоров'я, щастя, добробуту та нових звершень у благородній справі служіння Україні.