Шановні колеги, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати селищної ради!

Дата: 07.12.2021 08:00

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Майбутнє нашої держави та територіальних громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Адже працівники органів місцевого самоврядування  є найближчими до мешканців територіальної громади та найкраще знають їх проблеми, тому  несуть велику відповідальність за їх вирішення та створення комфортних умов для проживання. Сьогодні свято тих, хто трудяться на нелегкій,  відповідальній  самоврядній ниві, заради розвитку своїх територіальних громад  та благополуччя їхніх жителів.

Висловлюю  вдячність депутатам Дашівської селищної ради, працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування, за сумлінну працю,  професіоналізм, відповідальність та  активну життєву позицію.
Щиро бажаю усім хто працює на благо Дашівщини, бере активну участь у громадсько-політичному житті громади, усім її мешканцям  міцного здоров’я, достатку,  благополуччя та родинного затишку.