Відеоспостереження - запорука безпеки у Дашівській громаді

Дата: 13.12.2021 15:26

У 2021 році  Дашівська селищна рада стала переможцем обласного конкурсу «Комфортні громади»,  в рамках якого реалізовує проєкт «Створення системи зовнішнього відеоспостереження на території Дашівської територіальної громади». У результаті  завершення   даного проєкту  на території смт Дашів, с. Кальник, с. Городок, с. Китайгород, с. Леухи та  с. Слободище буде встановлено  32 камери зовнішнього відеоспостереження. Проєкт реалізовується за рахунок коштів обласного бюджету, селищного бюджету та партнерських організацій громади.
Для забезпечення безпеки в громаді та попередження злочинів, відео з камер зовнішнього відеоспостереження буде виведено на монітори у пункт "Поліцейського офіцера в громаді", відкриття якого заплановано уже на січень 2022 року.