Дашівська селищна рада щиро вітає з Днем народження Войченко Світлану Володимирівну секретаря Дашівської селищної ради

Дата: 14.01.2022 08:45

Весь колектив сьогодні зібрався, щоб привітати вас з днем народження. Нам всім хочеться вимовити тільки самі теплі і щирі слова. Бажаємо ніколи не старіти душею і залишатися такою ж оптимісткою і хохотушкой. Коли ви вранці заходьте в кабінет, то навіть серед хмаринок і сірості немов проступає яскраве сонце і веселка. Ми всі цінуємо вас як прекрасної людини, щирого, чесного і справедливого. Таких професіоналів своєї справи залишилося дуже мало, так приємно спостерігати за вашою роботою, адже вона приносить вам задоволення. Бажаємо, звичайно, крім кар’єрного зростання усіляких гараздів у родині. Нехай буде достаток, любов, міцне здоров’я, взаєморозуміння і повага. Нехай близькі підтримують у важких ситуаціях і завжди залишаються самими відданими і вірними людьми.