З Днем народження вітаємо начальника фінансового управління Дашівської селищної ради Кривонос Тетяну Юріївну

Дата: 14.01.2022 08:50

Дорога наша колега, в цей хвилюючий для кожної жінки день хочемо привітати Вас з прекрасним Днем Народження! Нехай у вашому трепетному серці завжди квітне зворушлива добродушність, неповторна жіноча інтуїція і чудова спонтанність! За роки нелегкої, але результативною спільної роботи Ви всім довели свою незаперечну працездатність, унікальний професіоналізм і динамічне зростання в освоєнні нових знань! Нехай у вашому житті завжди вистачає внутрішніх сил і спраги до досягнення нових висот, як у професійній площині, так і в особистому житті! Нехай у вашій неповторній і щедрої душі завжди знайдеться невелике містечко для всієї нашої невеликий, але дружній компанії.