Визначено банк-переможець для розміщення у 2022 році тимчасово вільних коштів бюджету Дашівської селищної територіальної громади

Дата: 24.01.2022 15:18

Відповідно до п.7. Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 6 від 12 січня 2011 року та  рішення 16 сесії Дашівської селищної ради 8 скликання № 727 від 24 грудня 2021 року «Про розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Дашівської селищної територіальної громади на депозитному рахунку»,            24 січня 2022 року відбулось засідання конкурсної комісії з відбору банківських установ для розміщення тимчасово вільних коштів  бюджету Дашівської  селищної територіальної громади на депозитних рахунках у банках.

Під час засідання були відкриті конверти з наданими пропозиціями для розгляду комісією   від трьох банків.

Зокрема, АТ «Ощадбанк», АТ КБ «ПриватБанк» та АТ «Укрексімбанк».

Члени комісії пересвідчились у тому, що пропозиції всіх банків відповідають вимогам заявок-пропозицій.

Відповідно за пропозиціями перше місце належить АТ «Ощадбанк» - відсоткова ставка – 6,6%, друге місце  АТ «Укрексімбанк» відсоткова ставка  - 6,5 %  та  третє місце АТ КБ «ПриватБанк» відсоткова ставка  - 5,25%.