Відбулось засідання Експертної ради щодо конкурсу "Комфортні громади"

Дата: 11.02.2022 15:05

10 січня 2022 року відбулося засідання Експертної ради конкурсу Вінницької обласної Ради «Комфортні громади». Відповідно до Протоколу засідання, за результатами рейтингового голосування переможцями у конкурсі стали 88 проєктів, з яких 16 - проєкти територіальних громад Гайсинського району.

Загальний бюджет конкурсу «Комфортні громади» у цьому році складає 104,5 млн грн., з них понад 34 млн. грн. - кошти обласного бюджету.

Дашівська селищна територіальна громада стала однією із переможців конкурсу. Цьогоріч в рамках конкурсу «Комфортні громади»  буде реалізовано два проєкти:

•  «Підвищення якості надання культурних послуг шляхом оновлення матеріально-технічної бази Дашівського будинку культури»;
  • «Встановлення дитячих спортивно-ігрових майданчиків у сільських населених пунктах Дашівської громади».

Загальний бюджет проєктів – 1 613 039   грн., з них     756 600  грн. - співфінансування з фонду конкурсу, тобто обласного бюджету,   766 439   грн. – власні кошти громади, а  90 000  грн. кошти партнерів.

Підтримка громад – один із головних пріоритетів команди «Української Стратегії Гройсмана» у Вінницькій обласній раді. Саме завдяки принциповій позиції голови обласної ради Вячеслава Соколового та фракції Української Стратегії Гройсмана цей конкурс було відновлено минулого року. А на 2022 рік фінансування конкурсу було збільшено майже вдвічі.