Дашівська громада

Вінницька область

Компенсація витрат власнику житлового приміщення приватного житлового фонду за тимчасове розміщення у себе внутрішньо переміщених осіб

Дата: 08.04.2022 15:04
Кількість переглядів: 1947

Фото без описуКомпенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг надається фізичним особам-громадянам України віком від 18 років, які є власниками жилих приміщень приватного житлового фонду і безоплатно розміщували внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО).

Для отримання компенсації:

Власник житлового приміщення повинен внести відомості про житло, яке доступне для розміщення ВПО, на веб-ресурсі «Прихисток». Ці дані також можуть внести працівники відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою, стратегічного планування і інвестиційного розвитку Дашівської селищної  ради за письмовим зверненням громадян у довільній формі, поданим до відділу.

Власник приміщення зобов’язаний не пізніше наступного дня з дня розміщення ВПО подати заяву до відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою, стратегічного планування і інвестиційного розвитку Дашівської селищної  ради, де зазначити ПІП кожної з розміщених осіб та до заяви додати копії документів, що посвідчують особи ВПО (паспорти, коди, свідоцтва про народження дітей тощо) та пред'явити свій документ на право власності на жиле приміщення, в якому розміщується ВПО.

Власник жилого приміщення також зобов’язаний в день припинення  розміщення ВПО або зміни їх кількості подати заяву з інформацією про  зміну переліку осіб, розміщених у жилому приміщенні.

Для отримання компенсації власник жилого приміщення не пізніше п'яти днів з дня закінчення звітного місяця подає до відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Дашівської селищної ради відповідну заяву. Реєстрація заяв та прийом документів здійснюється працівниками  відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Дашівської селищної ради ради за адресою вул. Горького, 9, смт Дашів, за умови пред’явлення власником жилого приміщення   документу, який підтверджує право власності на жиле приміщення, в якому розміщуються внутрішньо переміщенні особи.

До заяви власник жилого приміщення зобов’язаний надати:

- паспорт громадянина України,  реєстраційний номер облікової картки платника податків власника жилого приміщення та банківські реквізити для перерахунку суми компенсації. Також подаються документи, які засвідчують відсутність заборгованості власника жилого приміщення за житлово-комунальні послуги.

- паспорт громадянина України або свідоцтво про народження внутрішньо переміщеної особи,  реєстраційні номери облікових карток платників податків внутрішньо переміщених осіб, довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

У разі відсутності оригіналів документів у внутрішньо переміщених осіб, подаються копії вищевказаних документів.

 

Важливо:

ВПО, що проживають у жилому приміщенні, повинні отримати статус внутрішньо переміщеної особи. Для цього їм необхідно зареєструватися в Центрі надання адміністративних послуг (І поверх приміщення селищної ради)  або у старостаті.

Перевірку наведених у заяві власником жилого приміщення відомостей з відвідуванням місця розміщення ВПО, зокрема з метою перевірки факту такого розміщення, його безоплатності, кількості розміщених осіб та умов їх проживання, документів, що встановлюють особу (паспорта громадянина України або свідоцтва про народження ВПО, зокрема електронних документів) можуть здійснювати уповноважені особи виконавчого комітету селищної ради.

Підставами для відмови у виплаті компенсації є встановлення невідповідності осіб, кількості розміщених осіб, інших даних, які були зазначені у заяві.

          Сума компенсації розраховується з урахуванням кількості днів, протягом яких жиле приміщення надавалося для розміщення внутрішньо переміщеної особи – з дня розміщення ВПО, але не раніше дати включення до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб інформації про розміщення внутрішньо переміщеної особи у відповідному жилому приміщенні.

Сума компенсації за кожен день визначається на рівні 14,77 гривні за одну особу.

          Компенсація здійснюється виключно у безготівковій формі за зазначеними у заяві банківськими реквізитами до 20-го числа місяця з дня закінчення звітного місяця за умови відсутності заборгованості власника жилого приміщення за житлово-комунальні послуги.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь