День пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2022 11:22

Шановні жителі та гості Дашівської територіальної громади!

Сьогодні весь світ відзначає День пам’яті та примирення, але так склалось, що наша держава зустрічає  цей день  в умовах повномасштабної, страшної  війни. Тож сьогодні не лише згадуємо полеглих у 1939–1945 роках у боротьбі з нацистами, а й сучасних українських героїв, які загинули від рук російських окупантів.

Історія нас вчить, що Український народ перемагає тоді, коли ми соборні, єдині і діємо разом, захищаючи  те, що нам дороге. Коли ми разом, коли ми відчуваємо, що справедливість на нашому боці і стоїмо за свою землю, тоді ми непереможні.

Також сьогодні, у другу неділю травня, відзначається  День Матері. За всі роки незалежності, в час війни, горя і болю, кожен українець святкуватиме цей день з особливими відчуттями. Велика любов до матері України надихає сьогодні мільйони українців на героїчну боротьбу. Велика любов до матері, яка дала тобі життя, вселяє силу і прагнення перемогти.

Молитви мільйонів українських матерів невидимою силою  вкривають і захищають Україну, кожного воїна, кожну сім’ю і дитину.

Я схиляю голову перед усіма матерями! Немає нічого сильнішого, ніж свята материнська любов.

У цей день хочу побажати перемоги, міцного здоров’я Вам і Вашим дітям! Злагоди у сім’ях! Опіки і благодаті Вам від Богородиці!

Вірю, що незабаром довгоочікуваний мир нарешті запанує в Україні.

Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам. Честь і слава живим героям!

Слава Україні!

З повагою Дашівський селищний голова Сергій ТІТАРЕНКО.