Громадське обговорення перейменування населеного пункту селища Первомайське

Дата: 20.04.2022 09:03

Дашівська селищна рада  повідомляє про проведення громадських слухань щодо перейменування  селища Первомайське Дашівської селищної ради з метою  дерусифікації  та приведення назви населеного пункту до стандартів державної мови  для врахування громадських інтересів жителів населеного пункту щодо встановлення нової назви.

Всі пропозиції по зміні назви населеного пункту  для узагальнення просимо в письмовому вигляді надавати до Дашівської селищної ради за адресою: смт Дашів вул Горького, 9.

Термін подання пропозицій до 24  травня.

Громадські слухання відбудуться 24.05.2022 року о 15.00 год за адресою: смт Дашів Гайсинського району Вінницької області вул. Горького, 9..