День захисту дітей у Дашівській громаді

Дата: 01.06.2022 16:53

День захисту дітей - міжнародне свято, яке відзначається 1 червня. Це свято створене з метою нагадати нам, що діти - це самостійні особистості зі своїми страхами і проблемами. Всі діти потребують підтримки та захисту від дорослих. Особливо важливим це свято здається під час війни, коли багато дітей стали сиротами, позбулися будинку або поїхали з рідного міста чи села. У День захисту дітей бажаємо кожній дитині міцної сім’ї та безтурботного дитинства.У цей день  Службою у справах дітей та старостами  Дашівської селищної ради були відвідані сім’ї вразливої категорії,  де виховуються діти. Даним сім’ям були вручені  продуктові набори, сформовані завдяки наданій допомозі ТОВ «Люстдорф», за що керівництву заводу  висловлюємо щиру подяку.  Також до деяких сімей з дітками завітали з подарунками представники Служби у справах дітей Гайсинскьої РВА.
Вітаючи маленьких жителів громади зі святом, працівники служби у справах дітей Дашівської селищної ради наголосили, що разом ми зробимо все від нас залежне для того, аби захистити наших дітей від гіркоти розчарувань та зневіри. Давайте створимо для них щасливий світ. Світ, у якому не буде жорстокості, сліз та страждань. Хочеться вірити в те, що кожна дитина обере правильний шлях, знайде своє покликання, виросте достойною людиною. Бажаємо усім діткам щасливого безтурботного дитинства, добра, тепла та здоров’я! Нехай здійсняться Ваші мрії!!!