Гайсинською окружною прокуратурою доведено в суді вину крадія, якого засуджено до 5 років 3 місяців позбавлення волі

Дата: 29.06.2022 16:00

Серійного крадія засуджено до 5 років 3 місяців позбавлення волі за заволодіння майном жителів Дашівської територіальної громади Гайсинського району Вінницької області.

За результатами публічного обвинувачення та принципової позиції Гайсинської окружної прокуратури засуджено раніше судимого 50 річного місцевого мешканця до покарання у виді позбавлення волі на строк до 5 років 3 місяців, за вчинення ряду крадіжок, у тому числі поєднаних з проникненням до житла, а також порушення недоторканності житла.

Під час судового розгляду встановлено, що упродовж 2021 року зловмисник з корисливих мотивів вчинив 8 крадіжок на території місцевої громади. Чоловік «прибрав до рук» з помешкань місцевих жителів велосипеди, електро та мотоінструмент.

Вказана особа раніше неодноразова була засуджена за вчинення майнових злочинів в тому числі тяжких, відбувала покарання у місцях позбавлення волі з яких звільнилась на початку 2021 року.