Іллінецьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області інформує

Дата: 07.07.2022 17:00

Іллінецьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області надає номер контактного телефону та адресу, на який страхувальники, що знаходяться на обліку у  відділенні  зобов'язані  надавати  повідомлення про нещасний випадок/гостре професійне захворювання (отруєння) на виробництві відповідно до норм Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року № 337.

Назва робочого органу виконавчої дирекції Фонду ( відділення)

Контактний телефон

Електронна адреса (е-mail)