Підтримка ВПО, які проживають на території Дашівської громади

Дата: 09.08.2022 16:32

Фото без описуДашівська селищна рада отримала гуманітарну допомогу від Вінницької міської ради у вигляді продуктових наборів (борошно, кукурудзяна крупа та цукор) для підтримки внутрішньо переміщених осіб. Для  отримання даного продуктового набору ВПО,  які проживають на території Дашівської громади, можуть звернутись до старости відповідного населеного пункту громади, а жителі смт Дашів та с. Кам'яногірка -  до гуманітарного штабу в смт Дашів за адресою: вул. Горького, 9. Висловлюємо щиру подяку Вінницькій міській раді, Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабу  та Швейцарській агенції з розвитку та співробітництва за доставлений гуманітарний вантаж.