Привітання Дашівського селищного голови Сергія Тітаренка з Днем Незалежності України

Дата: 24.08.2022 10:04

Шановні жителі та гості Дашівської територіальної громади!
Сердечно вітаю вас із визначним національним святом – Днем Незалежності України! 31-шу річницю Незалежності ми зустрічаємо в умовах повномасштабної війни. Постійні  обстріли та  сигнали повітряної тривоги сьогодні затьмарюють це свято. Кращі сини нашої країни щодня віддають життя за мир та спокій на рідній землі. Проте ми знаємо, що боремося за гідну справу і кожен на своєму фронті робить усе залежне від нього, аби наблизити таку довгоочікувану перемогу. Низький уклін нашим воїнам, які відважно виборюють  незалежність нашої держави. Щира подяка волонтерам та кожному жителю громади за  допомогу нашим захисникам на передовій. Майбутнє України залежить від кожного з нас, нашої націленості на боротьбу, патріотизму та наполегливої праці. Нас не зламає жоден ворог, бо наша сила – у нашій єдності!
Від щирого серця  бажаю всім нам довгоочікуваної Перемоги, міцного здоров’я, добра та достатку.
Зичу кожній родині мирного неба, благополуччя і процвітання, здійснення мрій та сподівань, а нашим захисникам – міцності духу, сили та наснаги.
Слава Україні! Героям слава!