Найбільш вразливі категорії жителів Дашівської громади та ВПО отримали продуктові набори

Дата: 25.08.2022 10:05

Сьогодні, в умовах воєнного стану, ми не маємо забувати  про  жителів громади, які опинились у вкрай важких життєвих обставинах. Тому для одноразової допомоги у вигляді продуктових наборів було обрано сім’ї  найбільш вразливих категорій населення, які особливо потребують зараз підтримки влади -  одиноко-пристарілі, багатодітні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї та  сім’ї опікунів. Також дані продуктові набори отримали  внутрішньо-переміщені особи, які проживають на території Дашівської громади.
Щира подяка Вінницькій міській раді, Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабу  та Швейцарській агенції з розвитку та співробітництва за формування та доставку даних продуктових наборів.