Привітання Дашівського селищного голови Сергія Тітаренка з Днем знань

Дата: 01.09.2022 10:41

Шановні освітяни,  школярі, а також батьки наших учнів!
Прийміть найщиріші вітання з Днем знань! Нажаль новий навчальний рік Україна розпочинає  у час війни і сьогодні не буде традиційних урочистостей до Дня знань, радісного дитячого сміху біля школи та довгоочікуваних зустрічей з однокласниками. Але буде найголовніше – буде навчання, буде українська школа, яка поведе наших діток  у неймовірно цікавий світ знань, де відкриваються нові шляхи і можливості.
1 вересня це прекрасний привід висловити слова подяки вчителям за вашу самовіддану працю, доброту сердець та чуйність. Бажаю вам терпіння і сил, і нехай кращим показником вашої педагогічної роботи будуть вражаючі і яскраві успіхи ваших учнів.
Щиро дякую нашим воїнам, завдяки мужності яких діти подовжуватимуть вчитися. Збройні сили України мужньо стримують ворога, щоб діти вчили правдиву історію України.
У цей складний час пам’ятаймо: наші діти – це майбутнє України і наша гордість. Тому усім школярам бажаю  підкорити нові вершини знань та досягти омріяної мети. Нехай ваші здібності та  наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.
Вітаю всіх, дорогі друзі, з новим навчальним роком!
З Днем знань!
Слава Україні!