Дашівська лікарня отримала допомогу від Департаменту охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОВА

Дата: 09.09.2022 11:44

08.09.2022 року КПН «Дашівська міська лікарня» Дашівської селищної ради отримала гуманітарну допомогу від  Департаменту охорони здоров'я та реабілітації  Вінницької ОВА для надання якісних медичних послуг та створення комфортних умов перебування для  маломобільних внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у закладі. Лікарня отримала  ліжка функціональні з електричним приводом - 3 шт.,  кисневі концетратори - 2 шт.,  візочки інвалідні - 2 шт.,  ходунки - 3 шт.,  милиці - 10 пар,  одяг медичний - 5 ящиків,  тумбочки приліжкові - 5 шт. Від імені внутрішньо переміщених осіб та персоналу лікарні висловлюємо щиру подяку Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА за надану допомогу.