Дашівська селищна рада висловлює щиру подяку міжнародній гуманітарній організації «Людина в біді» ( People in Need)  за довіру та надану допомогу

Дата: 21.09.2022 14:00

Фото без описуУ КНП «Дашівська міська лікарня» Дашівської селищної ради на даний час перебуває 32 внутрішньо переміщених моломобільних  осіб зі Сходу України. Для надання якісних послуг даній категорії населення на минулому тижні заклад отримав гуманітарну допомогу від чешської гуманітарної організації «Людина в біді». Для обслуговування та покращення умов проживання ВПО заклад отримав:  2 пральних машини, 2 бойлери, 1 холодильник, 1 морозильна камера, матраци, гігієнічні набори, підгузки для дорослих, миючі засоби та ін. Від імені керівництва закладу, персоналу та внутрішньо переміщених осіб висловлюємо слова щирої вдячності ГО «Людина в біді»  за довіру та підтримку людей, які найбільше  постраждали від війни.