Привітання Дашівського селищного голови Сергія Тітаренка з Днем працівників освіти

Дата: 02.10.2022 14:47

Дорогі освітяни та ветерани освітянської праці!

Прийміть найщиріші вітання з Днем працівників освіти. Люди, які присвятили своє життя благородній справі – вихованню підростаючого покоління, заслуговують на слова глибокої подяки і шани. Саме на ваші плечі сьогодні лягає особливо відповідальна місія: бути для підростаючого покоління джерелом знань, патріотизму та любові до рідної країни. Адже  повагу і любов до держави потрібно прочинати  виховувати ще у юному віці, і саме від цих цінностей, залежить доля наших родин, нашої громади і  держави вцілому.
Прийміть слова щирої вдячності  за високе служіння обраній справі, виховання та розвиток кожної дитини, за вашу самовідданість, добро і щедрість душі.

Від щирого серця бажаю  вам міцного здоров’я, щастя, творчих успіхів і невичерпної наснаги під мирним небом України. Нехай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім'я щасливого майбутнього вільної  України.

З глибокою повагою та шаною
Дашівський селищний голова                                                  Сергій ТІТАРЕНКО