Дашівська громада долучилась до  проєкту, ініційованого обласним гуманітарним штабом до Дня Святого Миколая "Подаруй військовому смак домашнього тепла"

Дата: 14.12.2022 17:02

Фото без описуФото без описуФото без опису

Завдяки небайдужим підприємцям та жителям нашої  громади на передову  були відправлені смаколики у вигляді печива, меду, горіхів,  чаю, кави, мандаринів, лимонів, згущеного молока.
 Також у кожний пакунок були вкладені  листи, малюнки та обереги, власноруч  виготовлені діткам нашої громади.
Щира подяка усім, хто долучився до акції.
Разом до Перемоги!!!
Слава Україні!!!