Оголошення конкурсу щодо визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території Дашівської селищної територіальної громади

Дата: 02.12.2022 16:54

Фото без описуЗ метою створення належних умов для організації процесу збирання, вивезення твердих побутових відходів на території Дашівської селищної територіальної громади оголошується конкурс щодо визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території Дашівської селищної територіальної громади.

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет Дашівської селищної ради

Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконавчого комітету Дашівської селищної ради від 11.11.2022р. №204

Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитись з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів, отримати конкурсну документацію:

Вінницька область, Гайсинський  район, смт Дашів, вул. Горького,9 ,

03 січня 2022 року о 10 год.00 хв.

ПІБ: Колісник Олександр Андрійович,

Посада: начальник Відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою, стратегічного планування і інвестиційного розвитку Дашівської селищної ради ради, тел. (068) 6286642

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

1. Наявність матеріально-технічної бази, рівень забезпеченості учасників конкурсу матеріально-технічним обладнанням, необхідним для визначення послуг.

2. Обґрунтована вартість надання послуг з вивезення  ТПВ.

3. Досвід роботи з надання послуг з вивезення  твердих побутових відходів.

4. Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

5. Реалізація схеми роздільного збору та вивозу ТПВ

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій

Конкурсна пропозиція подається у письмовій формі особисто або надсилається поштою конкурсній комiciї у конверті, на якому зазначаються повне найменування i місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

Кінцевий строк подання конкур­сної пропозиції:

17 год.00 хв. 02 січня 2023 року.

Місце, дата й час розкриття конвертів із конкурсними пропо­зиціями: 22740 Вінницька  обл., Гайсинський район, смт Дашів, вул. Горького,9

03 січня 2023 року о 10 год.00 хв.