Новорічна локація у Дашівській громаді!!!

Дата: 30.12.2022 09:56

Фото без опису   Фото без опису

Напередодні Нового року у Дашівській громаді на центральній площі селища встановили «ялинку незламності». Цьогоріч вона підсвічується кольорами українського прапора та прикрашена  патріотичними іграшками, виготовленими власноруч дітьми громади! Кошти з місцевого бюджету на створення новорічної локації не витрачались.
           Традиційне запалення новорічної ялинки та святкові концерти у громаді не проводитимуться! Ілюмінація
Новорічноі локації (різдвяна шопка, ялинка, новорічні  фотозони)вмикатиметься щоденно з 18.00 до 20.00 год.
Сьогодні, коли війна торкнулася кожного українця, коли позбавила наших дітей можливості повноцінно навчатися, подорожувати, відпочивати, щиро посміхатись та радіти кожному дню, створення святкової атмосфери, можливості повірити в диво, є надзвичайно важливим!
              Ворог не повинен  викреслити новорічні свята із дитинства наших дітей! Ми обов’язково переможемо заради їхнього майбутнього!