Новорічне вітання Дашівського селищного голови Сергія Тітаренка

Дата: 01.01.2023 13:33

Шановні жителі Дашівської громади!
Дорогі друзі!

2022 рік був надзвичайно складним та сповненим випробувань на міцність, людяність та єдність. Рік,   який приніс на нашу землю війну, болючі втрати рідних та  руйнування. Але не зважаючи ні на що ми не втратили віри у Перемогу, Україна вистояла!
За незалежність України сьогодні бореться весь український народ – воїни, волонтери, енергетики, медики… Кожен на своєму фронті робить робить свій внесок у нашу Перемогу. Низький уклін нашим захисникам та захисницям. Ви наші герої!
У цей святковий час бажаю, щоб усі українські родини возз’єдналися, а  усі захисники повернулись живими додому. Бажаю, щоб 2023 рік став роком нашої Перемоги і  у кожній українській родині запанували мир, злагода та спокій. Перемоги та процвітання  нашій незламній  Україні!
З Новим 2023 роком!