Дія.Цифрова освіта — це національний проєкт із розвитку цифрової грамотності, що має 2 складові: онлайн та офлайн.

Дата: 23.12.2022 09:59

Онлайн-складова — це платформа Дія.Цифрова освіта (https://osvita.diia.gov.ua). ЇЇ особливістю є інноваційний формат навчання — едьютейнмент, тобто поєднання навчання та розваг. Це освітні серіали за участі експертів і селебріті. Окрім цього, на офіційному веб-сайті ви можете знайти національний тест на цифрову грамотність Цифрограм. Після складання Цифрограму або тесту після перегляду освітнього серіалу, користувач отримує сертифікат, який можна знайти в особистому кабінеті.

Офлайн-складова проєкту Дія.Цифрова освіта — це мережа хабів цифрової освіти по всій Україні. Це партнерські установи (бібліотеки, школи, університети, компанії і приватний сектор, IT-організації, ЦНАПи, громадські організації), в яких кожен громадянин може отримати безоплатний доступ до навчання на платформі Дія.Цифрова освіта. Станом на 23 лютого 2022 року функціонують 6000 хабів цифрової освіти.
Будь-які запитання:
● Комунікаційна менеджерка Мінцифри Килина Бішер, 098 176 69 59, bisher@thedigital.gov.ua
● Комунікаційна менеджерка Мінцифри Джаміля Гасанова, 066 497 19 43,
● hasanova@thedigital.gov.ua