У Дашівській громаді проведено новорічний захід для дітей ВПО

Дата: 10.01.2023 09:09

Вчора, 9 січня 2023 року у Дашівській громаді було проведено захід "Новорічна Ялинка" для дітей пільгових категорій, зокрема дітей ВПО, із врученням новорічних подарунків від Вінницької ОВА. Дітей привітав Дашівський селищний голова Сергій Тітаренко та гості свята - директор департаменту молодіжної та соціальної політики Вінницької ОВА  Світлана Ярмоленко, заступник голови Гайсинської РВА Дмитро Альчук, начальник управління соціальної та молодіжної політики Гайсинської РВА Сергій Семерунчик.

Навіть під час  війни має залишитися місце для відчуття новорічного свята для маленьких жителів нашої громади, які пережили лихоліття війни та переїхали до нас з місць де ведуться бойові дії.  Для малечі підготували новорічну концертну програму, а також конкурси з казковими героями, ігри та веселощі.