ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Дата: 30.01.2023 14:53

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

проєкт «детальнийй план території щодо розміщення МИСЛИВСЬКОГО ТИРУ НА ТЕРИТОРІЇ дАШІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ гАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ вІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ.

У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,    статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Дашівська селищна рада повідомляє  про початок громадського обговорення проекту «Детальний план території щодо розміщення мисливського тиру на території Дашівської територіальної громади Гайсинського району Вінницької області, за межами населених пунктів»

Замовник містобудівної документації – Дашівська селищна рада.

Розробник містобудівної документації  –  ТОВ «ВІНЕКС» (21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 91, оф. 25 просп. Юності,61).

Підстава для розроблення: рішення 8 скликання 20  сесія Дашівської селищної  ради № 868  від 27 травня 2022р.

Посадовою особою відповідальною за організацію розгляду пропозицій визначено начальника ВКВМАЖКГБСПІР Дашіської селищної ради Колісника О.А.  (вул. Горького, 9 смт. Дашів, Вінницької області, тел. 3-22-50)

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: смт. Дашів  вул. Горького, 9 (Дашівська селищна  рада)  в період з 02 лютого 2023 року   по   02 березня   2023 року. Порядок і час ознайомлення всі дні, крім суботи та неділі, з 9.00 до 16.00 год.

Громадські слухання відбудуться 02 березня 2023 року о 11 год. 00 хв. за адресою:  смт. Дашів  вул. Горького, 9 (Дашівська селищна  рада ( Зал засідань).

Зауваження та пропозиції до проекту «Детальний план території щодо розміщення мисливського тиру на території Дашівської територіальної громади Гайсинського району Вінницької області, за межами населених пунктів»  мають  право подавати:

1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи,  об'єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   відповідний    проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

Письмові пропозиції подаються 02 лютого 2023 року   по   02 березня   2023 року (включно) до Дашівської селищної ради відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555.

• поштою на адресу: Дашівська селищна рада 22740 смт. Дашів  вул. Горького, 9, Гайсинський район, Вінницька область;
  • в електронному вигляді: на електронну адресу: E-mail: dashivsilrada@meta.ua

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 цього Порядку, або  подані  після встановленого   органом   місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.