Наша лють веде у наступ! Приєднуйся до нас!

Дата: 07.02.2023 09:47

Об’єднана штурмова бригада “Лють” – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Її бійці – вольові та вмотивовані воїни, готові захищати Україну і нищити ворога на всіх фронтах.

Основу оперативно-штурмової бригади поліції «Лють» складуть бійці, які виконували бойові завдання на Київщині, Запорізькому, Харківському, Херсонському і Донецькому напрямках. Буча, Ірпінь, Херсон, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Ямпіль і Бахмут – міста, які загартували бойовий дух кожного нашого воїна. До досвідчених спецпризначенців бригади можуть приєднатися добровольці – вмотивовані патріоти України.

Бригада «Лють» - це два штурмові полки, батальйон особливого призначення, артилерійський полк і рота спеціальних операцій. У їхньому арсеналі – бронетехніка (БМП, БТР, КОЗАК), артилерійське, зенітне, протитанкове та снайперське озброєння.

Відсіч та стримування збройної агресії проти України, проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника – основні завдання  Об’єднаної штурмової бригади “Лють”.

Ми пропонуємо:

• достойну зарплату;

• додаткові виплати залежно від умов служби;

• безоплатну меддопомогу і санаторно-курортне лікування;

• можливість отримати освіту у відомчих вишах під час служби безкоштовно або пільгово;

• право на отримання житла за рахунок держави, грошову компенсацію за винайм житла;

• пільги після отриманням статусу учасника бойових дій.

Долучайся до об’єднаної штурмової бригади поліції!

У нас:

- спеціальна підготовка;

- ефективне командування;

- сучасне озброєння та техніка.

Формування підрозділу вже триває. Охочі вступати до лав новоствореного підрозділу поліції, який братиме участь у звільненні територій України від російських окупантів, заповнюйте анкету кандидата на сайті nabir.np.gov.ua, також можна звернутись до:

• визначених ЦНАПів, адреса: м. Гайсин, вул. 2-й провулок Високовича, 2;
  • сектору кадрового забезпечення Гайсинського районного управління поліції, адреса: м. Гайсин, вул. Волонтерів, 20 (тел.: 098 202 88 58);
  • номер гарячої лінії для консультацій 0 800 100 020.

Вступай до команди однодумців, з якими ти готовий захищати свою сім’ю та Україну!