Робочий візит представників Держпродслужби до Дашівської громади

Дата: 15.02.2023 16:55

Фото без описуФото без опису

У рамках робочого візиту сьогодні, 15 лютого 2023 року,  представники Держпродслужби Гайсинського управління на чолі з начальником управління Губко Наталією Іванівною, відвідали Дашівську громаду, де зустрілися  з головою Дашівської територіальної громади Сергієм Тітаренком, а також начальниками відділів, структурних підрозділів, старостами  ради та представниками освітянської галузі громади. У ході  зустрічі були обговорені робочі моменти та подальша співпраця громади та управління. Під час зутрічі Дашівський селищний голова  наголосив, що протиепізоотичне та протиепідеміологічне благополуччя громади  та країни в цілому залежить від кожного з нас. Тому варто відповідально ставитися до виконання своїх обов'язків та дотримуватись  санітарно-епідеміологічних норм і стандартів у повсякденній діяльності.