Долучайся до бригади добровольців для вигнання окупантів з України

Дата: 20.02.2023 11:37

Фото без описуСьогодні, 20.02.2023 року у Дашівській громаді відбулась зустріч голови Гайсинської РВА Людмили Головашич  з Дашівським селищним головою Сергієм Тітаренком, старостами, поліцейськими офіцерами та  громадськістю Дашівсткої ТГ. Під час зустрічі було проведено роз’яснення щодо формування додаткових бригад Націонадьної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

Це добровольчі формування:
- Буревій
- Червона Калина
- Кара-Даг
- Рубіж
- Спартан
- Азов
- Лють

Обираючі бригаду, кандидат має врахувати, що в Національній гвардії та Державній прикордонній службі він вступає на військову службу, а в бригаді Національної поліції стає поліцейським!

Бажаючі долучитись до бригад добровольців для вигнання окупантів з України можуть звернутись  до поліцейських офіцерів Дашівської громади Сергія Куманецького (тел. 0973415177), Дмитра Амеліна (тел. 0969010037), а також у м. Гайсин визначено місце реєстрації та отримання консультації: м. Гайсин, другий провулок Високовича, 2, ЦНАП, тел: (04324) 2-65-16