Прийоми громадян селищним головою у сільських населених пунктах тривають

Дата: 23.02.2023 11:01

23 лютого очільник Дашівської громади Сергій Тітаренко   провів виїзний прийом жителів у с. Криштопівка, Вербівка та Білки. Під час зустрічі з жителями громади  було обговорено проблемні питання населених пунктів та намічені шляхи їх вирішення

Жителів даних населених пунктів найбільше хвилюють питання ремонту та підсипки місцевих доріг, покращення транспортного сполучення та  вирішення питання очного навчання дітей у загальноосвітніх школах.

Усі порушені питання поставлено на контроль, відповідні структурні підрозділи отримали доручення щодо їх додаткового опрацювання та оперативного вирішення.

Також з метою інформування було  проведено роз’яснення щодо комплектування бригад в рамках проєкту «Гвардія наступу», що реалізовується Міністерством внутрішніх справ України. Доукомплектування нових бригад відбувається виключно з добровольців. Для того, щоб долучитись до «Гвардії наступу» необхідно звернутись до поліцейських офіцерів Дашівської  громади: Дмитро Амелін – 0969010037, Сергій Куманецький – тел. 0973415177, або звернутись до ЦНАПу м. Гайсин.

Виїзні прийоми селищним головою продовжуються і будуть проведені у всіх населених пунктах громади.

Графік можна уточнити у старости відповідного населеного пункту.