У Дашівській міській лікарні відкрито ще одне відділення для цілодобового перебування хворих

Дата: 01.03.2023 16:14

Розвиток медицини залишається пріоритетом у Дашівській ТГ. Наша громада одна з небагатьох у області, яка окрім первинної ланки сімейної медицини має ще й вторинну лікарню для надання спеціалізованої допомоги в амбулаторних та стаціонарних умовах.

Сьогодні у Дашівській міській лікарні відбулась знакова подія: на першому поверсі лікувального корпусу відкрито ще одне стаціонарне відділення для цілодобового перебування хворих, яке цілком відповідає потребам маломобільних верств населення.

З бюджету Дашівської селищної ради були виділені кошти на заміну  вікон та  дверей на металопластикові, а також на придбання матеріалів для проведення поточного ремонту.