Про публічне представлення бюджету за 2022 рік

Дата: 09.03.2023 15:42

Фінансове управління Дашівської селищної ТГ відповідно до Бюджетного кодексу України та до Бюджетного регламенту Дашівської селищної ради, інформує про виконання бюджету Дашівської селищної територіальної громади за 2022 рік та подає звіти про роботу виконавчих органів Дашівської селищної ради, як головних розпорядників коштів, шляхом розміщення їх на офіційному веб-сайті Дашівської селищної ради за посиланням

Зважаючи на складну ситуацію в країні, не вдалося забезпечити виконання бюджету за доходами в поному обсязі, фактичне виконання складає 99,8% від плану. Але вдалося забезпечити безперебійне фінансування всіх пріоритетних видатків вчасно та в повному обсязі.

Пунктом 22 прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України встановлено, що в умовах воєнного стану або для здійснення згідно із законом заходів загальної мобілізації не застосовуються положення статті 751 БКУ та пов’язані з нею норми щодо прогнозів місцевих бюджетів, а також не застосовуються норми частини п’ятої статті 28 БКУ щодо публічного представлення інформації про виконання місцевих бюджетів відповідно до показників, бюджетні призначення щодо яких затверджені рішенням про місцевий бюджет.

Тому публічне звітування перед Дашівською селищною територіальною громадою про виконання бюджету за 2022 рік не проводиться.

Начальник  фінансового управління Дашівської селищної ТГ

Тетяна КРИВОНОС