У Дашівської громаді розпочато роботи з грейдерування доріг

Дата: 14.03.2023 14:21

Фото без описуУ населених пунктах Дашівської громади  розпочались роботи з грейдерування доріг, які не мають твердого покриття. Розпочали з грейдерування дороги між населеними пунктами Дашів-Кантелина та грунтових доріг в с. Китайгород. Заплановано провести грейдерування вулиць в усіх  населених пунктах Дашівської громади.  Грейдерування проводиться КП "Житлокомунгосп",  для ефективної роботи якого у минулому році було придбано автогрейдер, що значно здешевлює та пришвидшує проведення даних робіт. По завершенні грейдерування, після проведення тендерних процедур, у квітні буде проведена підсипка даних вулиць щебеневою продукцією.