Привітання до Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Дата: 18.03.2023 10:31

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.
Сьогодні комунальні блага стали настільки звичними, що ми не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Своєю важкою роботою працівники комунального підприємства піклуються, щоб у наших домівках була вода, щоб тішили око прибрані вулиці та парки громади.

У цей день  висловлюємо щиру повагу та вдячність за натхненну працю всім, хто працює у комунальній сфері нашої громади. Дякуємо вам за цінну роботу, де кожен із вас – на своєму місці. Миру, благополуччя, здоров’я та впевненості у завтрашньому дні вам та вашим рідним!