Дашівською громадою передано черговий вантаж гуманітарної допомоги військовим на передову

Дата: 21.03.2023 09:50

Консервація, м’ясні закрутки, домашня випічка, засоби гігієни (шампуні, пральні порошки, миючі засоби та ін.), а головне – домашнє тепло і затишок були передані для наших бійців на передові позиції у Донецьку область. Особливо подобаються захисникам  домашні смаколики, виготовлені господинями Дашівського дошкільного навчального  закладу «Ластівка» та Купчинецького волонтерського пункту.

Також були передані окопні свічки та запальнички власноруч виготовлені дітьми та працівниками Дашівської станції юних техніків та працівниками культури с. Білки.

За рахунок переданих коштів від жителів с. Яструбинці та наданих Андріяшем В. О.  було придбано  медикаменти, чай, каву, солодощі та цукор.

Ми щиро віримо, що війна скоро закінчиться. І закінчиться вона неодмінно Перемогою України.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до збору гуманітарної допомоги для  підтримки українських військовослужбовців.

Окрема подяка волонтерам Анатолію Смальчуку та Аллі Христич, які уже неодноразово доставляють  допомогу у зону бойових дій.

Тільки разом – ми сила!

Слава Україні!