На території Дашівської громади проходить весняне прибирання громади в рамках двомісячника з благоустрою

Дата: 22.03.2023 08:28

Фото без описуУ Дашівській  територіальній громаді проходить традиційне весняне прибирання громади  в рамках проведення двомісячника благоустрою.

З настанням справжніх весняних днів усі заклади соціальної сфери громади та комунальники в посиленому режимі розпочали прибирання території громади  після зими.

Фото без описуФото без описуПроводиться прибирання закріплених за закладами територій,  впорядкування газонів, вивезення обрізанного гілля та ін. Роботи з благоустрою території Дашівської ТГ тривають.

Долучайтеся до двомісячника з благоустрою, аби зробити нашу громаду більш  охайною, красивою, зеленою та затишною.