Інформаційне повідомлення про публічне обговорення проєкту «Програми інформатизації та цифровізації Дашівської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки»

Дата: 04.04.2023 09:36

Дашівська селищна рада повідомляє, що розпочато публічне обговорення проєкту «Програми інформатизації та цифровізації Дашівської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки»

Ознайомитися із проєктом «Програми інформатизації та цифровізації Дашівської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки» можна за посиланням.

У разі наявності пропозицій або зауважень до  проєкту «Програми інформатизації та цифровізації Дашівської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки» просимо їх надсилати листом на пошту Дашівської селищної ради  за адресою: 22740,  смт Дашів вул. Горького, 9,  або на електронну пошту E-mail: dashivsilrada@meta.ua

Контактна особа:  ВОЙЧЕНКО Світлана Володимирівна – секретар Дашівської селищної ради – тел. 0976939891

Строки публічного громадського обговорення: з 05 квітня 2023 року по 05 травня  2023 року.