Благоустрій населених пунктів Дашівської громади продовжується

Дата: 09.05.2023 13:40

У рамках двомісячника по благоустрою у населених пунктах Криштопівського старостинського округу проведено побілку дерев, обкошення трави, сапання клумб, упорядкування  стели та  приведення у належний санітарний стан кладовища у с. Криштопівка.

Проведена підсипка грунтової дороги по вул. Садова в с. Криштопівка, також проведено грейдерування грунтових доріг в с. Вербівка. Роботи з грейдерування та підсипки грунтових  доріг продовжуються.

У смт Дашів проведено грейдерування та підсипано щебеневою продукцією  вулицю Колгоспна  та провулок Колгоспний.

Шановні мешканці Дашівської громади не будьте байдужими, приєднуйтесь до спільної справи, адже чистота кожного населеного пункту починається з чистоти у власному подвір’ї та вулиці. Турбота про чистоту і благоустрій – справа кожного з нас.