9 травня минає рік з дня загибелі нашого захисника Романюка Юрія Юрійовича

Дата: 09.05.2023 14:52

Сьогодні, 09 травня 2023 року, минає рік  з дня загибелі нашого Героя, одного з найкращих синів України, який віддав  життя, захищаючи свою рідну землю, нашого земляка, уродженця жителя с.  Кальник Романюка Юрія Юрійовича. Уже рік минув  від дня його загибелі, але миру на Україні ще немає. І наш обов’язок зробити все можливе, щоб жертва Юрія  та інших героїв не була марною. Щоб прапор України гордо майорів над вільною, мирною та незалежною Україною.

Вшанувати пам'ять Героя до його могили прийшли Дашівський селищний голова Сергій Тітаренко, перший заступник селищного голови, староста, депутат та родина захисника. Схиливши голови, присутні вшанували пам’ять

загиблого хвилиною мовчання та поклали квіти до його могили.

Герої не вмирають, допоки живе пам’ять про них!

Слава Україні!