Проведено робочу зустріч з питань вирішення нагальних питань неповнолітніх, що виникають під час виконання вироку суду

Дата: 01.06.2023 11:36

Фото без описуНачальником служби у справах дітей Дашівської селищної ради - Іриною Гудзінською було проведено робочу зустріч із начальником Гайсинського районного відділу пробації філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області - Іриною Сьомкіною.

Основною темою розмови, стало вирішення нагальних питань неповнолітніх осіб, що виникають під час виконання вироку суду та в процесі ресоціалізації. Налагодження належного рівня співпраці між двома організаціями, спрямованої на вирішення криміногенних потреб та вирішення складних життєвих обставин неповнолітніх, які перебувають у конфлікті з Законом, визначено пріорітетними напрямками роботи на 2023 рік.

За результатами зустрічі було прийнято рішення до залучення засуджених неповнолітніх до більш активної інформаційно-просвітницької роботи, яка б сприяла усуненню причин та умов, що призводять до вчинення кримінальних правопорушень, і посилення патріотичного виховання молоді.

Ірина Гудзінська

Служба у справах дітей Дашівської селищної ради