Відбулося громадське обговорення кандидатури на посаду старости Леухівського старостинського округу

Дата: 23.06.2023 18:26

Сьогодні, 23 червня 2023 року о 10.00 год у Леухівському  Будинку культури було проведено громадське обговорення кандидатури Бирко Любові Андріївни на посаду старости Леухівського  старостинського округу Дашівської  селищної ради.

Секретар селищної ради Світлана Войченко повідомила учасникам зібрання, що порядок проведення громадського обговорення кандидатури старости затверджений рішенням Дашівської селищної ради №625 від 19.10.2021 року. Згідно  даного порядку кандидатура старости вноситься на громадське обговорення селищним головою, на підставі чого  Дашівським   селищним головою Сергієм Тітаренком було видано розпорядження «Про проведення громадського обговорення кандидатури Бирко Любові Андріївни на посаду старости Леухівського старостинського округу Дашівської  селищної ради».

Згідно даного Порядку був проведений І етап громадського обговорення: визначення в старостинському окрузі рівня підтримки запропонованої кандидатури старости. З цією метою члени організаційного комітету провели подвірний обхід жителів Леухівського старостинського округу Дашівської селищної ради. Загалом було зібрано 211 підписів на підтримку кандидатури Бирко Л.А. на посаду старости Леухівського старостинського округу.

Сьогодні відбувся ІІ етап громадського обговорення - громадські слухання.  Із 47 присутніх учасників громадських слухань 46 проголосували за кандидатуру Бирко Любові Андріївни, 1 – утримався. Було прийнято рішення підтримати кандидатуру Бирко Л.А. на посаду старости Леухівського старостинського округу та рекомендувати Депутатам Дашівської селищної ради врахувати пропозиції жителів громади під час прийняття рішення про затвердження старости Леухівського старостинського округу.