Урочистості з нагоди випуску учнів 11-х класів

Дата: 26.06.2023 05:33

У ліцеях Дашівської  громади відбулися урочисті заходи з нагоди вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 2023 року.

85 одинадцятикласників завершили навчання у школі, 7 з них за високі досягнення у навчанні нагороджено золотими та срібними медалями.

Дві золоті і дві срібні медалі отримали випускники Дашівського ліцею, одну золоту і одну срібну – Леухівського ліцею, одну золоту – Слободищенського ліцею.

Із  завершенням  навчання та отриманням свідоцтв про повну загальну середню освіту випускників привітали Дашівський селищний голова Сергій Тітаренко та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольга Долгова.