Небо над Дашівською громадою знову затьмарене скорботою…

Дата: 05.07.2023 10:28

Жорстока, кривава війна  щодня забирає життя найкращих представників української нації. Невимовний біль і гіркий смуток війни знову чорним крилом торкнувся нашої громади. Ненависний ворог 03.07.2023 року біля н.п. Терни Донецької області обірвав життя мужнього захисника, командира стрілецького батальйону, патріота–Мамчура Вячеслава Володимировича 15.02.1971 року народження із с. Китайгород.

Дашівська селищна  рада висловлює щирі співчуття усім рідним та близьким Воїна. Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.

Низько схиляємо голову в пошані перед відвагою, стійкістю та патріотизмом нашого Героя-захисника.

Про дату і місце поховання Героя України повідомимо додатково.