Дашівська громада знову долучилась до формування допомоги для ЗСУ

Дата: 11.07.2023 16:07

Днями Дашівською громадою було передано черговий вантаж гуманітарної допомоги для воїнів, які захищають Україну від російських загарбників на Донецькому напрямку. Щоб підтримати воїнів, допомогти їм і нагадати, що про них не забувають ні на хвилину. Відвезли необхідні продукти харчування домашні смаколики, засоби гігієни.

Щира подяка жителям с. Яструбинці, працівникам ДНЗ «Ластівка» за домашню випічку, а також всім, хто долучився до збору допомоги. Окрема подяка волонтеру Христич Аллі Анатоліївні, яка вкотре доставила гуманітарний вантаж на передову.

Нас всіх поєднує незламна жага перемоги над ненависним ворогом. На сьогодні кожен з нас на своєму фронті робить все, що в його силах. Кожен намагається зробити свій внесок для підтримки українських воїнів та перемоги.

Тільки в єдності наша сила!

Разом до Перемоги!

Все буде Україна!