Щотижнева нарада

Дата: 17.07.2023 08:26

17 липня 2023 року відбулася щотижнева оперативна нарада за участі секретаря селищної ради, керуючої справами виконавчого комітету, начальників управлінь та відділів селищної ради, керівників комунальних підприємств і установ громади. Провів нараду перший заступник Дашівського селищного голови Володимир Любаревич.

На нараді розглянуто ряд нагальних питань, що стосуються життєдіяльності Дашівської територіальної  громади.

Директор КП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Василь Коваль повідомив, що на даний час заключені договори для придбання газу і електроенергії на опалювальний період, придбано тверде паливо для ввірених йому медичних закладів.

Про проведення профілактичних рейдів під час канікул проінформувала начальник Служби у справах дітей Ірина Гудзінська.

Проаналізовано поточний стан підготовки закладів та установ до роботи в осінньо-зимовий період.     Визначено завдання на робочий тиждень.